UCZELNIA ⇒ Zaproszenie od Rektora
Rektor Prof. dr. Jan Nowak
Rektor Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Warszawie Prof. dr. Jan Nowak

Jak mówi popularne porzekadło: „Jedyną rzeczą, której nikt ci nigdy nie może odebrać, jest twoje wykształcenie”. Rzeczywiście, edukacja to najmądrzejsza inwestycja w siebie, najważniejsza podróż w Twoim życiu, która otwiera nowe, ekscytujące możliwości rozwoju zawodowego i wzbogaca Twoje życie osobiste.
Nasza uczelnia ma na celu pomóc Ci osiągnąć Twoje zawodowe i osobiste cele. Jesteśmy niewielką uczelnią, ale za to ambitną i to jest nasza siła. Tworzymy wyjątkowe środowisko, w którym szanujemy indywidualność i szczególne potrzeby każdego uczestnika; u nas nikt nie jest tylko numerem studenta.

Naszym celem jest stworzenie społeczności akademickiej, która jest różnorodna, ambitna, otwarta na nowe idee i zmiany. Staramy się przyciągać studentów z różnych środowisk akademickich i zawodowych, a także z różnych kultur, a nasi pracownicy i nasi wykładowcy właśnie tacy są. Jesteśmy pewni, że skorzystasz z tak zróżnicowanego i przyjaznego środowiska, a nauka z nami i rówieśnikami sprawi Ci przyjemność. Mamy również nadzieję, że będziesz mógł wiele wnieść  do dyskusji w gronie koleżanek i kolegów, chętnie dzieląc się z nimi własnymi poglądami, wiedzą i doświadczeniem.

Oferujemy studia na poziomie licencjackim i magisterskim, a także studia podyplomowe i programy MBA. Jako uczelnia o profilu zawodowym zwracamy szczególną uwagę na praktyczne znaczenie naszych programów akademickich i na rozwój umiejętności zawodowych studentów.

Bazując na 20-letnim doświadczeniu, Europejska Wyższa Szkoła Biznesu kontynuuje kształtowanie swojej przyszłości dzięki nowym inicjatywom programowym, doskonaleniu aktualnych programów nauczania, nowym przedsięwzięciom badawczym, rozwojowi pracowników naukowo-dydaktycznych, międzynarodowej współpracy i partnerstwom z biznesem. Nowa lokalizacja uczelni – w tętniącej życiem biznesowej dzielnicy Warszawy – była katalizatorem zmian i źródłem odnowy. Jako rektor jestem głęboko zaangażowany w pozyskiwanie studentów i wykładowców, którzy z pasją traktują naukę i nauczanie, i wykazują postawy prospołeczne.  W naszych wysiłkach umiędzynarodowienia uczelni poszerzamy naszą sieć instytucji partnerskich, która obejmuje Europę i Amerykę Północną.

Oferowane przez nas programy zostały starannie opracowane z myślą o potrzebach naszych studentów oraz ich pracodawców. Zapraszam do ich odkrywania. Wykształcenie i doświadczenie, które z nami zdobędziesz, mogą wydatnie wpłynąć na rozwój Twojej kariery zawodowej i życia osobistego. Poprzez interakcje z koleżankami i kolegami z grupy, wykładowcami i praktykami, a także poprzez lektury i udział w studiach przypadków, zadaniach, symulacjach, ćwiczeniach i testach, odkryjesz nowe sposoby zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Zarazem będziesz mieć do dyspozycji naszych oddanych pracowników administracyjnych, którzy pomogą Ci w każdym aspekcie procesu uczenia się i nie tylko.

Jeśli masz ochotę porozmawiać o swojej możliwej przygodzie z Europejską Wyższą Szkołą Biznesu, nie wahaj się skontaktować ze mną osobiście, drogą elektroniczną (rektor.nowak@euob.eu) lub dzwoniąc do Rektoratu.

dr Jan Nowak, prof. EWSB
Rektor

Skontaktuj się z nami i zadbaj o rozwój swojej kariery